📣All Products ship within 24-48 Hours of purchase Worldwide!🌍

Collection: Save 50%: MLK Day Sale!

 

 ✨MLK Day Sale: DREAM BIG✨ 


Save 50%: Celebrating the MLK Day with a Sale! | NO CODE NEEDED
JANUARY 18-22, 2025 ONLY

50% off Wholesale/Buk  Products
50% off Teeth Whitening Kits
50% off Teeth Whitening Machines

 

 

  • LED Teeth Whitening Machine
    Regular price
    $1,274.00
    Sale price
    $1,274.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Portable Teeth Whitening Machine--Desk Type
    Regular price
    $558.00
    Sale price
    $558.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Mobile Teeth Whitening Machine
    Regular price
    $876.00
    Sale price
    $876.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • BlackOUT Gel Kits: Our Strongest Gel Pens Yet!
    Regular price
    from $144.00
    Sale price
    from $144.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Ice White Gel Kits: Our Strongest Gel Pens Yet!
    Regular price
    from $128.00
    Sale price
    from $128.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Professional Peroxide Gel Teeth Whitening Kits
    Teeth Whitening Kits
    Regular price
    from $128.00
    Sale price
    from $128.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Home Teeth Whitening Kit (Just 10 minutes a day!)
    Teeth Whitening
    Regular price
    from $20.00
    Sale price
    from $20.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Package #1: The Teeth Whitening Professional!
    Regular price
    $796.00
    Sale price
    $796.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Package #3: Professional Pack
    Regular price
    $597.00
    Sale price
    $597.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Package #4: Service + Aftercare
    Regular price
    $1,576.00
    Sale price
    $1,576.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Package #5: Ice White Super Package!
    Regular price
    $836.00
    Sale price
    $836.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Tooth Gems
    Regular price
    $717.00
    Sale price
    $717.00
    Regular price
    $1,035.00
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Private Label Home Kit Options
    Regular price
    from $558.00
    Sale price
    from $558.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Dental Tools
    Regular price
    $61.00
    Sale price
    $61.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Home Kit w/ Charcoal Toothpaste
    Regular price
    $112.00
    Sale price
    $112.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • LED Light Cure Lamp
    Regular price
    $104.00
    Sale price
    $104.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Product Sampler Package
    Product Sampler Package
    Regular price
    $191.00
    Sale price
    $191.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Teeth Shade Guide for Teeth Whitening
    tooth shade guide teeth shade board
    Regular price
    $120.00
    Sale price
    $120.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Teeth Model, Tooth Brushing Model
    Regular price
    $36.00
    Sale price
    $36.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Gel Pens Combo Pack Sampler II
    Regular price
    $61.00
    Sale price
    $61.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Citrus II (#1 Disinfecting solution WORLDWIDE)
    [lash glue] iLashQueenStore
    Regular price
    $45.00
    Sale price
    $45.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Swarovski Flatback Colored Rhinestones (Tooth Gems)
    Regular price
    $40.00
    Sale price
    $40.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Swarovski Flatback Rhinestones (Tooth Gems)
    Regular price
    $29.00
    Sale price
    $29.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Dental Blue Etch
    Regular price
    $32.00
    Sale price
    $32.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out